Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023 | Miesto šventė

Vasarai įsibėgėjus, apsilankėme dar vienoje miesto šventėje, kurios techniniu išpildymu rūpinomės su partneriais Baltic production servise, Garsisc - Sound Engineer ir UBS (Latvija). 
Nepamirštamas muzikines emocijas dovanojo atlikėja Moniqué ir grupė Brainstorm, o sutemus dangų nušvietė ryškios lazerių projekcijos. Šių metų Kultūros sostinė įrodė, jog moka švęsti, o renginių tikrai bus dar labai daug!

Baltic real estate investment forum 2023

Tarptautinė Verslo žinių konferencija, kurios techniniu aptarnavimu rūpinosi SHOWART service padalinys. Konferencijos atidarymui suprogramuotas lazerių ir šviesų šou, suteikta kokybiška renginio transliacijos paslauga, konferencijų salėje sumontuotos papildomos LED dekoracijos ir scena, kurią papildė kūrybiniai ir inovatyvūs techniniai sprendimai. Netradicinis lokacijos apipavidalinimas skatina įsitraukimą ir dalyvių dėmesį. Dėkojame partneriams už pasitikėjimą ir galimybę kurti.

„Ukmergė 690“ | Miesto šventė

Ukmergei švenčiant 690 jubiliejų didžiojoje miesto šventės scenoje koncertavo Kazimieras Likša, BA, Daddy Was a Milkman. 
Jau antrus metus iš eilės kokybišku techniniu aptarnavimu ir koordinavimu rūpinosi SHOWART service komanda. Kartu su partneriais Leggato įgyvendinome išties įspūdingą miesto renginį, kuriuo džiaugiamės kartu su visais! Be didžiosios scenos, pasirūpinome ir alternatyviąja erdve, kurioje koncertavo tiek mažieji, tiek alternatyviosios muzikos atlikėjai.
Dar kartą su gimtadieniu, Ukmerge! Iki kitų metų!

Alanas Chošnau, Palanga 2023

Ypatinga atmosfera vienijo Palangos koncertų salėje susirinkusią publiką, kuriai Alanas atliko dviejų valandų koncertinę programą. Koncertas užsitęsė, nes gerbėjai šiltai kartojo scenoje skambančius kūrinius ir patys dainavo pačius žymiausius, jau kultiniais tapusius, atlikėjo hitus, taip pat naujesnius kūrinius kaip „Laukiau ilgai“, „Širdis“ ir prieš dvi savaites pristatytą naujausią dainą „Kiek upė turi krantų“.
Koncertu techniniu aptarnavimu rūpinosi SHOWART service komanda.
Visos teisės saugomos © 2022