Vibelift ’23

Showart jau ketvirtus metus iš eilės įgyvendina ir techniškai aptarnauja didžiausią Lietuvoje jaunimo festivalį VIBELIFT. Šiais metais festivalio dalyviai rinkosi didžiausioje Baltijos šalyse Kauno Žalgirio arenoje. Showart service ir dizainerių komanda pasirūpino įstabia scenografija ir kokybišku techniniu aptarnavimu. Specialiai šiam festivaliui buvo sukurtas šviesų ir lazerių šou, o renginio eigoje netrūko kitų specialiųjų efektų bei netradicinių scenografijos sprendimų.

90s’ Party

Svarbu suprasti visas renginio sudedamąsias dalis. Ir, patikėkite, tai nėra tik geras maistas ir programa (o gal ir tikite). Kai savo darbą daro tikri profesionalai, tuomet ir rezultatas būna ne iš piršto laužtas. 90-ųjų vakarėlis Vaidilos teatre nepaliko abejingų – šokių aikštelė buvo pilna iki paryčių, o nuosekliai suplanuota renginio programa patenkino visų lūkesčius. Showart service komanda pasirūpino įstabiai kokybišku apšvietimu ir techniniais sprendimais, o kūrybininkai savo išmone nugalėjo visus galimus skeptikus.

Christmas is coming

Kartais reikia labai nedaug - tik pajausti, pamatyti, išgirsti ir šiek tiek pakilti virš kasdienybės. Sakome ačiū nuolatiniam klientui už ilgametį bendradarbiavimą ir savo šventės planavimą bei įgyvendinimą patikint Showart komandai. Sakome ačiū visai kūrybinei komandai, siekusiai aukščiausios kokybės. Pavyko.

GP TRANSCO

GP TRANSCO jau trečią kartą iš eilės pasirenka SHOWART. Vakaro tema - HAVANA CLUB, tad viskas - apie tai. Renginio dekoravimas, kubietiškų cigarų degustacija, kaljanai, vedėjas iš Kubos (Kirilas Glušajevas), vaisiai, skrybėlės, net elektroninis bulius čia rado savo vietą. Vakaro akcentas - vienintelė ir nepakartojama - Jessica Shy. Ištikima draugystė su klientu, organizatorių įpareigoja nenuleisti kartelės, stebinti ir kiekvieną renginį padaryti geresnį, nei buvo prieš tai. Užduotis nėra lengva, tačiau girdėjome, kad ir šį kartą pavyko!
Visos teisės saugomos © 2022