VIBELIFT

Vibe lift - didžiulis renginys/konferencija studijuojančio jaunimo motyvacijai pakelti. Savaime suprantama, jaunimą nustebinti tikrai nelengva, todėl teko pasistengti. Tuometinė Siemens arena švietė, žybsėjo nelygu kosminis laivas, o jaunimėlio telefoninės kameros nenusileido viso renginio metu. Tikrai įspūdingas, spalvingas reginys, neeilinis technikų, inžinierių, dailininkų, videografų darbas ir, žinoma, organizatorių darbas. Daugybė skirtingų pasirodymų, pranešėjų, daugybė besikeičiančių formatų, uždavinių, kuriuos išsprendėme ir idėjų, kurias įgyvendinome. Reikia pažymėti, jog įspūdingas apšvietimas, apšvietimo efektai tokiuose renginiuose labai prisideda prie renginio sklaidos bei komunikacijos. Įsivaizduojat kiek pasidalinimų socialiniuose tinkluose? Tikrai apsimoka!

ŽALIOSIOS EUROPIEČIŲ ATOSTOGOS

Viešas, nekomercinis renginys karantino metu. Stengiamės prisidėti ir prie ne pelno siekiančių organizacijų, projektų. Ekologija, tvarumas, žiedinė ekonomika, ekologinis ūkininkavimas, bioįvairovė - visą šią informaciją ir žinias padėjome perteikti įdomiai ir patraukliai, rūpinomės visa renginio infrastruktūra, taip pat - komunikacija, kuri tokiems renginiams yra itin svarbi. Karantino metu, kuomet visos didesnės pramogos buvo draudžiamos, mes pasiulėme ir įgyvendinome savo įdirbtą DRIVE IN projektą: finaliniu “Žaliosios europiečių atostogos” renginio akcentu tapo - Giedrės Kilčiauskienės koncertas.

LIETUVOS ADVOKATŪRAI – 100!

Lietuvos advokatūros šimtmečio jubiliejus “100 AČIŪ MOKYTOJAMS” (Siemens arena) pareikalavo didžiulės atsakomybės ir idealiai sukoordinuotų veiksmų. Dirbome su aukščiausios kvalifikacijos specialistais, savo sričių profesionalais, kurie ne tik nepriekaištingai “atlieka” savo darbą, tačiau “čia ir dabar” generuoja pačius geriausius sprendimus. Kurdami tokį renginį aptarnaujame ne tik prestižinį klientą, tačiau ir pasaulinio lygio atlikėjus, tokius kaip Asmik Grigorian ar Kostas Smoriginas jaunesnysis. Vytauto Lukošiaus vadovaujamas orkestras ir tai, kaip viskas “suskamba” - taip pat mūsų atsakomybė.

Dvipusė scena ir dvi skirtingos šventinės lokacijos vienoje erdvėje - dar vienas uždavinys, kuris pareikalavo specifinių techninių, kūrybinių ir inžinerinių sprendimų. Toks renginys yra tikras iššūkis, įkandamas, toli gražu, ne kiekvienam organizatoriui. Didžiuojamės šiuo darbu ir visu procesu, kurio rezultatais mėgavosi šimtai aukščiausio rango Lietuvos ir užsienio politikų, tūkstančiai elitinių svečių, bei dešimtys tūkstančių nacionalinės televizijos (LRT) transliaciją stebėjusių žiūrovų.

VAIDO BAUMILOS KONCERTAS

Compensa koncertų salėje vykusiu Vaido Baumilos koncertu, žinoma, labiausiai džiaugėsi mūsų šviesų dailininkas. Siekdami gražaus ir įspūdingo reginio, kartais “išlipam” iš numatyto užsakymo: nekeisdami kainos, atsivežame ir “pajungiame” kur kas daugiau aparatūros. Rezultatai - akivaizdūs.

Visos teisės saugomos © 2022