LIETUVOS ADVOKATŪRAI – 100!

Lietuvos advokatūros šimtmečio jubiliejus “100 AČIŪ MOKYTOJAMS” (Siemens arena) pareikalavo didžiulės atsakomybės ir idealiai sukoordinuotų veiksmų. Dirbome su aukščiausios kvalifikacijos specialistais, savo sričių profesionalais, kurie ne tik nepriekaištingai “atlieka” savo darbą, tačiau “čia ir dabar” generuoja pačius geriausius sprendimus. Kurdami tokį renginį aptarnaujame ne tik prestižinį klientą, tačiau ir pasaulinio lygio atlikėjus, tokius kaip Asmik Grigorian ar Kostas Smoriginas jaunesnysis. Vytauto Lukošiaus vadovaujamas orkestras ir tai, kaip viskas “suskamba” - taip pat mūsų atsakomybė.

Dvipusė scena ir dvi skirtingos šventinės lokacijos vienoje erdvėje - dar vienas uždavinys, kuris pareikalavo specifinių techninių, kūrybinių ir inžinerinių sprendimų. Toks renginys yra tikras iššūkis, įkandamas, toli gražu, ne kiekvienam organizatoriui. Didžiuojamės šiuo darbu ir visu procesu, kurio rezultatais mėgavosi šimtai aukščiausio rango Lietuvos ir užsienio politikų, tūkstančiai elitinių svečių, bei dešimtys tūkstančių nacionalinės televizijos (LRT) transliaciją stebėjusių žiūrovų.

VAIDO BAUMILOS KONCERTAS

Compensa koncertų salėje vykusiu Vaido Baumilos koncertu, žinoma, labiausiai džiaugėsi mūsų šviesų dailininkas. Siekdami gražaus ir įspūdingo reginio, kartais “išlipam” iš numatyto užsakymo: nekeisdami kainos, atsivežame ir “pajungiame” kur kas daugiau aparatūros. Rezultatai - akivaizdūs.

Visos teisės saugomos © 2022