Konferencijų organizavimas

Organizuojame įvairias vietines ir tarptautines konferencijas, seminarus, mokymus. Showart pasirūpina visišku konferencijos organizavimu ir koordinavimu: konferencijų salės nuoma, transportu, maitinimu, lektoriais, ataskaitomis ir kt. 

Kokybiškai konferencijai būtina tinkamai veikianti ir prižiūrima techninė įranga. Savo bazėje turime visus reikalingus techninius sprendimus ir įrangą: projektorius, LED ekranus, garso ir apšvietimo įrangą, tribūnas, mikrofonus, TV ant stovų ir pan. Esant poreikiui, pasirūpiname konferencijos transliacija į norimas platformas, kuriame jų vizualinius sprendimus (vinjetės, užzsklandos), organizuojame kvietimus, dalyvių registraciją ir ataskaitas. 

Labai svarbus konferencijų organizavimo komponentas – tinkamas vietos pasirinkimas, todėl atsižvelgdami į konferencijos dalyvių skaičių ir konferencijos temą, padedame išsirinkti labiausiai tinkantį konferencijų salės sprendimą.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022