Koncertų organizavimas

Viešų ir privačių koncertų organizavimas. Koncertai uždarose ir atvirose erdvėse. Visas reikalingas techninis aptarnavimas, scenos pastatymai, apšvietimo sistemos tiekimas, garso aparatūros nuoma, techninis aptarnavimas, garso režisūra, LED ekranai, įvairūs vizualiniai efektai.

Organizuojame tiek itin didelius koncertus, tiek mažus, privačius atlikėjų pasirodymus. Pasiūlome arba surandame jūsų pageidaujamą atlikėją, organizuojame atlikėjo / grupės dalyvavimą. Esant pageidavimui, organizuojame ir nestandartinio formato koncertus – DRIVE IN pobūdžio koncertas, atlikėjo koncertas nestandartinėje lokacijoje – laive, traukinyje, gamtoje ir pan. Koncertai organizuojami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Aukščiausios kokybės, atlikėjų reikalavimus atitinkantis ir pranokstantis aptarnavimas, įgarsinimas. Žemos paslaugų, organizavimo, administravimo kainos, aukščiausia renginio kokybė.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022