Privatumo politika

www.showart.lt (UAB „Šviesos ir garso dizainas“) privatumo politika.

Naudodami mūsų paslaugas patikite mums savo informaciją. Suprantame, kad tai didelė atsakomybė, ir labai stengiamės apsaugoti informaciją.

Duomenų apsauga.

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės showart.lt interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse, patekdami per showart.lt interneto svetainę. Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Slapukų naudojimas.

Jums lankantis showart.lt interneto svetainėje, siekiame, kad pateikiama informacija ir svetainės funkcijos būtų pritaikytos tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį showart.lt interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi showart.lt interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę showart.lt interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.

Google Analytics įrankio naudojimas.

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas „Google Analytics“ kodas, svetainės lankomumui analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie svetainės lankomumą, naudodamas slapukus.

Facebook Pixel.

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas Facebook Pixel kodas. Jis skirtas matuoti Facebook reklamos efektyvumą ir rodyti vartotojui aktualią reklamą ateityje.

Kontaktinės formos.

Duomenys, kuriuos pateiksite puslapio showart.lt formose bus naudojami, norint su Jumis susisiekti, Jūsų pačių prašymu. Šie duomenys nėra saugojami duomenų bazėse ir nebus panaudoti rinkodaros tikslais ar perduoti tretiesiems asmenims.

Politikos pakeitimai.

Ši privatumo politika gali būti keičiama. Naujausią politikos versiją pateikiame šioje svetainėje.

Trečiųjų šalių interneto svetainės.

Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jūsų teisės.

Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius, netikslius savo duomenis. Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@showart.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022