Techninis aptarnavimas

Jūsų šventėms, renginiams, konferencijoms, vakarėliams tiekiame, nuomojame ir aptarnaujame aukščiausios kokybės garso bei apšvietimo įrangą, sistemas. Kvalifikuoti mūsų specialistai suprogramuos ar pagal jūsų pageidavimą sukurs garso, apšvietimo projektus, “pasirodymus”. TIMECODE (muzikos ir šviesų šou) gali tapti įspūdingu jūsų renginio, šventės, konferencijos, apdovanojimų “opening’u” ar baigiamuoju “fejerverku”.

Profesionalių specialistų komanda “proginį” apšvietimą suprojektuos ant jūsų pasirinkto pastato, ofiso ar bet kokio kito ploto. Šviečiame logotipus, spalviname pastatus, galimi įvairūs šviesos efektai, įvairi “švytėjimo” trukmė (nuo kelių valandų iki kelių mėnesių ar – kiek reikės). Pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį.

Visa jums siūloma techninė bazė nuolat atnaujinama, pildoma naujausia aparatūra, garso, apšvietimo sistemomis. Jokio gergždimo, ar nuleipusių šviesų. Siūlome visą techninę bazę bei techninį aptarnavimą – garso režisierius, šviesų dailininkas, technikai, inžinieriai – viskas ko prireiks jūsų aukščiausios kokybės projekto įgyvendinimui.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022