Verslo renginių organizavimas

Profesionalus ir itin kokybiškas jūsų įmonės švenčių, sąskrydžių, konferencijų, kitokių renginių organizavimas. Įspūdinga garso bei apšvietimo įranga užtikrins šimtaprocentinę jūsų renginio kokybę. Disponuojame tik sau priklausančia įranga, todėl už mažesnę kainą galime pasiūlyti daug aukštesnę renginio kokybę bei kiekybę.

Visos renginio organizavimo paslaugos – originali renginio idėja, profesionalus renginio scenarijus, išskirtinis grafinis dizainas (renginio plakatai, pakvietimai, video grafika ir kt.).

Organizacinis renginio aptarnavimas: maitinimas, renginio lokacija, renginio transportas, atlikėjai, pasirodymai, šou. Techninis renginio aptarnavimas: scenos pastatymai, garso, apšvietimo efektų įranga, dekoravimo paslaugos bei aukščiausios kvalifikacijos specialistai už optimaliausią kainą.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022