Viešųjų renginių ir švenčių organizavimas

Daugiametė organizavimo patirtis ir didžiulė profesionalų komanda mums leidžia imtis ir pačių didžiausių renginių organizavimo. Miesto švenčių, festivalių, mugių, gimtadienių, eisenų, paradų, sporto renginių ir kitokių viešųjų švenčių, minėjimų organizavimas, kūryba, kokybiškas renginio įgyvendinimas bei koordinavimas.

Kokybiškos, renginiams reikalingos techninės įrangos tiekimas bei profesionalus aptarnavimas už sąžiningą kainą. Renginio infrastruktūros sudarymas (info punktai, wc, prausyklos, stovėjimo aikštelės ir t.t.) Šventės, renginio koncepcijos sukūrimas, grafinis apipavidalinimas; visi Lietuvos bei užsienio atlikėjai, įvairiausi pasirodymai, šou – profesionaliai ir efektyviai pasirūpiname visu šventės / renginio įgyvendinimu.

Apie mus

Showart - renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę. Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022