Showart

Showart – renginių organizatoriai. Per ilgametį darbą organizuojant pačius įvairiausius renginius, vakarėlius, šventes, konferencijas, koncertus, sąskrydžius sukaupėme ne tik didžiulę patirtį, bet ir ne mažesnę techninę bazę.

Esame vieni iš nedaugelio renginių organizatorių visoje Lietuvoje, kurie disponuoja sau priklausančia, itin kokybiška garso bei apšvietimo įranga. Už tą pačią kainą, jūsų renginiui galime pasiūlyti tiek kiekybinį tiek ir kokybinį skirtumą. Techninę bazę nuolatos pildome ir atnaujiname.

Showart komandoje dirba tik profesionalūs savo sričių specialistai. Jūsų šventę, renginį sukursime nuo pradžių iki galo: renginio idėja, profesionalus renginio scenarijus, renginio koncepcija, šventės interjero/eksterjero dekoravimas, visas grafinis dizainas (pakvietimai, media grafika ir tt.), technikos tiekimas ir profesionalus aptarnavimas: šviesų dailininkas, garso režisierius, videografai, technikai, inžinieriai.

Organizuojame įvairaus dydžio ir pobūdžio šventes didžiausiose šalies arenose, parkuose, organizuojame, įgyvendiname miestų šventes, festivalius, privačius įmonių renginius, vakarėlius, konferencijas, organizuojame sporto varžybas, maratonus, parodas, prekių pristatymus, promo renginius ir t.t.

Mūsų “bagaže” ir nestandartiniai ar neįprasto pobūdžio renginiai, projektai. Vieni pirmųjų visame pasaulyje sklandžiai suorganizavome ir įgyvendinome visą (karantininį) DRIVE IN koncertų ciklą; Lietuvos atlikėjų koncertus organizuojame užsienyje, užsienio – Lietuvoje; savo klientams turime pasiūlyti ir nemažai kitokių, su apšvietimu susijusių projektų.

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas skiltyje PASLAUGOS arba – telefonu!

Komanda

Artūras Trofimovas

Artūras Trofimovas

Direktorius
Julius Paškevičius

Julius Paškevičius

Kūrybos projektų vadovas
Eglė Bakanauskienė

Eglė Bakanauskienė

Projektų vadovė
Algima Mockevičiūtė

Algima Mockevičiūtė

Projektų ir veiklos koordinatorė
Elvinas Pocius

Elvinas Pocius

Apšvietimo dizaineris
Edmundas Janušauskas

Edmundas Janušauskas

Grafikos dizaineris

8 metai patirties

9 Įgyvendinti socialiniai projektai

230 Klientų

Suorganizuota 1040 renginių

Nuosava techninė įranga

Visos teisės saugomos © 2022